Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ada Zhu

Numer telefonu : +86-13510786044

WhatsApp : +8613510786044

Free call
Linia produkcyjna

W 2020 r. Prace badawczo-rozwojowe nad telefonem komórkowym z termometrem na podczerwień do telefonów iPhone i Android

 

W 2019 r.Rozwój wkładek dousznych Bluetooth TWS

 

W 2018 r.Rozszerzanie produkcji koncentratorów USB ma na celu zapewnienie naszym klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania i akcesoriów.

 

W 2017 opracowano szybką ładowarkę QC / PD / PPS, ładowarkę PD, ładowarkę Qualcomm 3.0 i serię ładowarek bezprzewodowych, aby sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie szybkiego ładowania i ładowania bezprzewodowego.

 

W 2016 uzyskaj licencję MFI dla naszej fabryki

 

W 2015 roku z powodzeniem wszedł do zakresu biznesowego adapterów podróżnych, takich jak gniazdo, adaptery do różnych krajów, uniwersalne adaptery Dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania dla głównych dystrybutorów marek w tej branży

 

W 2014 r. Miesięczne dostawy adaptera przekroczyły 1 milion sztuk, a miesięczna dostawa kabla typu c przekroczyła 3 miliony sztuk.

 

W 2013 r. Założyliśmy zespół ds. Zaopatrzenia, aby rozszerzyć naszą gamę produktów, poświęconą innowacyjnym konsumenckim produktom elektronicznym obejmującym uchwyty na telefony samochodowe, uchwyty na telefony rowerowe, wentylatory USB, diody USB, słuchawki douszne i tak dalej .....

 

W 2012 roku zostały uregulowane główne linie produktów: zasilacz i kabel USB, a my zaczęliśmy angażować się w dziedzinie elektroniki użytkowej 3C.

 

W 2011 roku firma APS została założona i specjalizowała się w produkcji i rozwoju zasilaczy.

OEM / ODM

                                                                   Ekspert OEM i ODM

 

Od momentu powstania w 2010 roku, Advanced product solution (APS) obejmuje działalność badawczo-rozwojową, produkcję i marketing w zakresie produktów elektronicznych konsumenckich, OEM i ODM są naszym głównym kierunkiem działania.Wszystkie produkty, które produkujemy, są objęte gwarancją innowacyjności i najwyższej jakości.

China Adavanced Product Solution Technology Co., ltd company profile 0

 

Produkty, którymi się obecnie zajmujemy, są produktami przyjaznymi dla środowiska.Dzięki zaletom produktu z co najmniej 1 różnicą w stosunku do innych, wysokiej jakości, konkurencyjnej cenie, szybkiej dostawie i doskonałej obsłudze, nasz produkt cieszy się dużą renomą na rynku światowym.

China Adavanced Product Solution Technology Co., ltd company profile 1

 

Jako globalni producenci zasilaczy, APS wspierają usługi OEM / ODM, w tym projektowanie produktu, prototyp, projektowanie form, drukowanie logo, dostosowywanie opakowań, pomoc w certyfikacji i logistykę itp. Chętnie zapewniamy naszym klientom niestandardowe rozwiązania energetyczne dla ich nowo opracowane lub trwające projekty.

 

Zalety APS
Pomoc w projektowaniu
Szybkie pobieranie próbek, 7 dni na ukończenie prototypu
Produkcja w konkurencyjnej cenie
Silny zespół R & D zapewnia wsparcie techniczne
wieloletnia i nowoczesna technologia produkcji
Doskonała jakość, niezawodność i bezpieczeństwo
Zespół zajmujący się pozyskiwaniem wysokiej wydajności szuka nowego innego
Profesjonalne zespoły do ​​obsługi, bardziej przejrzysta komunikacja

China Adavanced Product Solution Technology Co., ltd company profile 2

R & D

APS to prywatne przedsiębiorstwo oparte na technologii, które ma silną przewagę techniczną w zakresie rozwiązań elektroniki użytkowej i rozwiązań zasilających.Klienci mają gwarancję korzystania z kompleksowego wsparcia w zakresie rozwiązań dostosowanych do potrzeb oprogramowania i sprzętu.Po latach prac rozwojowych, APS stał się pierwszorzędnym w branży dostawcą rozwiązań i usług technicznych, obsługującym wielu wysokiej jakości wiodących klientów na całym świecie.Jesteśmy wyposażeni w kompleksowe środowisko programistyczne.Wszystkie niezbędne narzędzia operacyjne i sprzęt testujący są konfigurowane we własnym zakresie, aby zapewnić płynny rozwój technologii oraz integralność, niezawodność i wysoką wydajność etapu rozwoju produktu.

 

Kompletne badania i rozwój produktów APS ponad 2000 przypadków, nasz zespół składa się z osób z doświadczeniem w zakresie przywództwa operacyjnego w naszej branży, 2 projektantów oprogramowania, 4 projektantów ID, 5 inżynierów handlowców, 4 inżynierów elektroników, 2 projektantów opakowań, 4 inżynierów sprzedaży i globalna Zespół sprzedaży.

 

Umiejętność zespołu i projektowania

Firma APS stworzyła doświadczony i umiejętny zespół badawczo-rozwojowy do prowadzenia ciągłych badań technicznych i rozwoju produktów.Zapewniamy klientom silne wsparcie i usługi.Nasze obszary badawczo-rozwojowe obejmują: oprogramowanie układowe MCU, systemy wbudowane, aplikacje, algorytmy DSP, sprzęt i profesjonalne testy.

 

Zalety techniczne

Ścisłe podążanie za najnowszymi trendami rozwojowymi światowego przemysłu i dążenie do wiodącej pozycji w branży zawsze było celem nieustannych wysiłków technologicznych.Nasze atuty techniczne to: USB, Bluetooth, bezprzewodowa technologia RF, algorytmy audio, technologia ładowania, standardy branżowe itp. WIĘCEJ +

 

Ładowanie

 

PD / PPS / PD3.0 / PD2.0
QC4.0 / QC3.0 / QC2.0
FCP / SCP
AFC / VOOC (VIVO) / PE / SFCP
BC1.2

 

Bluetooth i łączność bezprzewodowa

 

 

HID, A2DP, HFP na Bluetooth 5.0
Samodzielnie budowany stos protokołów Bluetooth HID
Zastrzeżony protokół 2,4 GHz jednocześnie, efektywnie współistnieje z WIFI i Bluetooth
Wyjście audio o bardzo niskiej latencji i wejście kontrolera, opóźnienie wejścia przycisku poniżej 8 ms z wejściem i wyjściem audio
Wyjście stereo 16 bitów przy 48 kHz, minimalne opóźnienie poniżej 20 ms z wejściem i wyjściem danych kontrolera
16 bitów przy 48 kHz wejście mono
Eliminacja echa mikrofonu i tłumienie szumów tła
Łatwe połączenie ze smartfonem przez BLE

 

RF

 

 

Opatentowane 2,4 GHz i Bluetooth 5.0 na jednym SoC
Dopasowanie RF
Indywidualna konstrukcja i dostrajanie anteny RF

 

Algorytmy

 

 

Wysoka jakość kompresji dźwięku (opatentowana, bardzo niska latencja, bardzo niskie zużycie mocy obliczeniowej)
Mikrofon HD (do 16 bitów przy 48 K)
Eliminacja echa mikrofonu
Tłumienie szumów mikrofonu (wzmocnienie głosu)
Ulepszenie dźwięku BONGIOV DPS
6-osiowy Kalman

 

Zalety techniczne

Ścisłe podążanie za najnowszymi trendami rozwojowymi światowego przemysłu i dążenie do wiodącej pozycji w branży zawsze było celem nieustannych wysiłków technologii HJZ.Nasze atuty techniczne to: USB, Bluetooth, bezprzewodowa technologia RF, algorytmy audio, technologia ładowania, standardy branżowe itp.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

ada@apscharger.com
+8613510786044
13510786044
ada.zhu_